(© Stanisław Śmierciak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Puzon wydał głos i być może było to jego ostanie tchnienie artystyczne. Nie był to jednak dźwięk powodowany dęciem, ale chrzęst miażdżonego metalu.

W sobotę na deptaku w Krynicy-Zdroju, nieopodal Starego Domu Zdrojowego na skwerze położyli swoje instrumenty muzycy Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Mykanowa (powiat częstochowski w województwie Śląskim). Tam jest zakaz ruchu, ale pojawił się jednak volkswagen passat z numerami rejestracyjnymi województwa dolnośląskiego. Kierowca cofał i niestety zniszczy instrument wart kilkanaście tysięcy złotych.

Na miejsce zdarzenia przybyła policja. Incydent poważnie opóźnił koncert obecnie najlepszej w kraju orkiestry strażackiej, na który oczekiwał tłum kryniczan i gości uzdrowiska.



Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!