Z rozkładu jazdy PKS w powiecie kolskim znika prawie 30 połączeń autobusowych.
5.35 Koło- Młynek - Drzewce k/Witowa
6.20 Drzewce k/Witowa- Budzisław Stary - Konin
6.45 Koło- Grzegorzew - Kłodawa
8.00 Koło- Młynek - Borki
8.11 Bugaj k/Babiaka - Kiełczew - Koło
8.35 Borki - Młynek - Koło
11.20 Koło PKP - Ruszków - Dobrów
11.30 Koło - Chełmno - Dąbie - Grabów, Centrum
12.05 Dobrów - Ruszków - Koło
12.20 Koło - Młynek - Borki
12.55 Borki - Młynek- Koło
12.55 Koło - Powiercie - Przybyłów - kurs skrócony do Powiercia
13.00 Grabów Centrum - Besiekiery - Sobótka Stara
13.25 Przybyłów - Powiercie - Koło - Osiek Wielki - kurs skrócony od Powiercia
13.40 Koło - Tarnowiec
13.50 Kłodawa - Słupeczka - Kłodawa
13.50 Tarnowiec - Koło - Osiek Mały - Drzewce k/Witowa - kurs skrócony od Koło d.a.
13.55 Koło - Powiercie
14.15 Powiercie - Koło
14.40 Tarnowiec - Daniszew - Koło
14.55 Koło - Daniszew - Trzęśniew - Krzymów
15.00 Dobrów - Ruszków - Koło d.a.- Koło, Zakłady Mięsne - kurs skrócony do Koło d.a.
15.30 Koło, Zakłady Mięsne - Koło d.a.- Ruszków - Dobrów - kurs skrócony od Koło d.a.
15.30 Barłogi k/Ponętowa - Koło - Tarnowiec
15.40 Koło - Ochle - Borki - Koło - kurs skrócony do Borki
16.15 Tarnowiec - Koło - Grzegorzew - Ponętów PKP
16.35 Dąbie - Chełmno - Powiercie - Koło
18.20 Koło - Młynek - Borki
18.25 Koło PKP - Powiercie - Chełmno - Dąbie
źródło: PKS Konin
Kolo.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!
echodnia.eu Świętokrzyskie tulipany
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?